Team

groep 5 en 6 co-teacher / aanvangsbegeleiding / taalbeleid

Juf Saartje  

Zorgcoördinator / klasleerkracht groep 1 woensdag

Juf Nathalie zorg@gbsterdoelhagen.be  

Zorgleerkracht

Juf Nikita jufnikita@gbsterdoelhagen.be

Kinderverzorging

Juf Nele jufnele1@gbsterdoelhagen.be

Levensbeschouwing Katholieke godsdienst

Juf Karine jufkarine@gbsterdoelhagen.be

Levensbeschouwing Islamitische godsdienst

Juf Ikram jufikram@gbsterdoelhagen.be  

Levensbeschouwing Zedenleer groep 2, 3, 4, 5 en 6

Juf Suzanne jufsuzanne@gbsterdoelhagen.be

Levensbeschouwing Zedenleer groep 1

Meester Sven meestersven@gbsterdoelhagen.be

Levensbeschouwing Protestantse godsdienst

Juf Stephanie jufstephanie@gbsterdoelhagen.be

Lichamelijke Opvoeding

Juf Britt jufbritt@gbsterdoelhagen.be