Team

Directie

De verhalen van Tiny lieten mijn hartje sneller kloppen. Net zoals zij beleefde ik leuke avonturen met mijn vrienden en familie. Tiny op school was mijn lievelingsverhaal uit de reeks. Ongetwijfeld inspireerde Tiny me om mijn  aangeboren passie voor onderwijs...
Meer informatie

Secretariaat

Jill Merlier secretariaat1@gbsterdoelhagen.be

Terhagen instap- en 1e kleuterklas

Juf Linda juflinda@gbsterdoelhagen.be  

Terhagen 2e en 3e kleuterklas

Juf Kelly jufkelly@gbsterdoelhagen.be  

Rumst instap- en 1e kleuterklas

Juf Diane jufdiane@gbsterdoelhagen.be  

Rumst instap- en 1e kleuterklas / kleuterturnen

Juf Stefanie jufstefanie@gbsterdoelhagen.be  

Rumst 2e kleuterklas

Juf Tine juftine@gbsterdoelhagen.be  

Rumst 3e kleuterklas

Juf Ariane jufariane@gbsterdoelhagen.be

Groep 1

Juf Patricia jufpatricia@gbsterdoelhagen.be

Groep 2

Juf Kathleen  jufkathleen@gbsterdoelhagen.be

Groep 3

Juf Jasmine jufjasmine@gbsterdoelhagen.be  

Groep 4

Juf Sim jufsim@gbsterdoelhagen.be

groep 3 en 4 co-teacher / klasleerkracht groep 6 vrijdagvoormiddag

Juf Jolien jufjolien@gbsterdoelhagen.be

Groep 5

Juf Marleen jufmarleen@gbsterdoelhagen.be  

Groep 6

Meester Mathias meestermathias@gbsterdoelhagen.be